retrits_27062013

No 2013. gada 27. jūnija - 6. jūlijam meditācijas retrīts ar Godājamo skolotāju Ajahn Viradhammo

Norises vieta: Ķoņu pamatskola (vēst. Dīķeri). Sākums, ceturtdien 27. jūnijā 18:00, noslēgums sestdien, 6. jūlijā ~ 12:30. Maršruts kartē

Īpaši nosacījumi:

Retrīts / Meditācijas seminārs

Budisma mācība par meditāciju un garīgu praksi piedāvā pārbaudītu ceļu uz brīvību no ciešanām. Varbūt neticat, ka tas ir iespējams. Labākais veids to uzzināt ir izmēģinot. Meditācijas retrīta laikā jums nebūs jāpieņem budisms vai jākļūst par budistu. Jums nav jātic idejām, vienkārši jums jābūt pārliecībai, ka dzīve var uzlaboties. Nav nozīmes, vai piederat kādai reliģijai, vai nē, meditācijas principi strādās neatkarīgi no tā.

Retrītā būs iekļautas meditācijas tehnikas gan sēžot, gan staigājot. Pamatā tiks ievērots klusums, bet ar atsevišķām diskusijām un interaktīvām sesijām.
Dienas rutīnā līdzsvarā būs kopējās prakses un laiks tikai sev, brokastis un viena galvenā ēdienreize. Tas balstās uz budistu apzinātības un draudzības principiem.

Skolotājs:

Ajahn Viradhammo

Ajahn Viradhammo
Šobrīd Skolotājs uzturas Kanādā un ir abats Tisarana klosterī. Vairākas reizes gada laikā viņš dodas uz dažādām pasaules valstīm, kurās ir aicināts mācīt meditāciju un budismu.

Vairāk par Skolotāju lasiet ŠEIT >>

Pieteikšanās un reģistrācijas kārtība

1. Papildus informācija
2. Pasākuma programma un skaidrojumi
3. Astoņi uzvedības noteikumi

Dalības ziedojums par 10 dienu retrītu:

Maksāšanas kārtība

Svarīgi!

Ziedojumi

Retrītu rīkošanas pamatā ir brīvprātīgais darbs, kā arī šajā tradīcijā skolotāji nekad nelūdz un nesaņem atlīdzību par mācīšanu. Dalības iemaksas ir aprēķinātas, lai segtu dalībnieku dzīvošanas un ēdināšanas izdevumus, kā arī skolotāja ceļa izdevumus. Katru gadu varam rīkot jaunus meditācijas pasākumus, pateicoties dalībnieku veiktajiem ziedojumiem papildus dalības maksai. Esam ļoti pateicīgi visiem atbalstītājiem! Jebkurš jūsu papildus ziedojums palīdzēs noorganizēt nākamos pasākumus un attīstīt meditācijas tradīcijas Latvijā.
LTBB ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss un jūs varat saņemt nodokļu atlaides. Vairāk lasiet par iespējām ziedot un saņemto ziedojumu izlietojumu ŠEIT

Pasākuma norises valoda

Pasākums notiks angļu valodā ar tulkojumu uz latviešu valodu

Papildus informāciju var saņemt pa tālruni - Vita Preimane 29272421

Atsauksmes

Par šo pasākumu vēl nav saņemtas atsauksmes

Lai piedalītos domu apmaiņā, jums nepieciešams reģistrēties
Lietotājs:       Parole: