2019_08

Meditācijas retrīts “Apzinātības meditācija un transformācija”

no 3. līdz 10. augustam.

Norises vieta: Ķoņu pamatskola (vēst. Dīķeri)

Nometne sāksies, sestdien, 3. augustā, 14:00 ( Ierašanās no 13:30)

Nometne noslēgsies, sestdien, 10. augustā, 12:00. Vairāk lasiet sadaļā - pasākuma programma un skaidrojumi.

! Dalībniekiem nometnē ir jāpiedalās no sākuma līdz noslēgumam. Ja jums ir īpaša situācija un jūs nevarat piedalīties visas dienas, tad atrakstiet mums. Mēs izvērtēsim situāciju un sniegsim jums individuālu atbildi.

 

Pilnīgā apzinātībā klātesot tagadnes mirklī, mēs īstenojam šo visaugstāko laimi. Būt pilnīgi klātesošam un  zinošam nozīmē apzināties to, kas patiesībā ir. Lielākajai daļai no mums tas ir grūti. Kā rakstījis dzejnieks T. S. Eliots: „Cilvēce nevar paciest ļoti daudz realitātes". Tomēr realitāte ir tas, kas patiesībā ir.

Piedalīšanās retrītā mums māca būt tuvāk tam, kas šobrīd ir, un tāpēc tuvāk atklāsmei, spējai piekļūt būtībai un  patiesai labklājībai, un labsajūtai. Retrītā tiek piedāvāti ideāli apstākļi, lai attīstītu šī brīža apzinātību un tās augli – atklāsmi.

Kā teikts „Dammapadā”: „Apzinātība (vai uzmanīgums) ir ceļš uz Nemirstību.”

 

Retrītu vadīs Niks Kerols, skolotājs no Apvienotās Karalistes, kas dzīvo laicīgu dzīvi, kurš vairākās Budisma tradīcijās ir meditējis gandrīz 45 gadus, galvenokārt Taizemes Teravādas budisma Meža tradīcijā. Daudzus gadus mācījies pie Adžana (Skolotāja) Samēdo, N. Kerolam ir cieša saikne ar Amaravati Budistu klosteri, kur viņš ir Angļu sangas (draudzes) fonda vadītājs un arī viens no galvenajiem skolotājiem ALBA (Amaravati laicīgo budistu apvienība), kuru viņš palīdzējis izveidot pirms apmēram 30  gadiem. Viņš dzīvo Londonā un strādā par konsultantu un psihoterapeitu, specializējoties attiecībās, psihoseksuālo problēmu un traumu risināšanā.

 

Ja esat izlēmuši piedalīties, tad lūdzam iepazīties ar pasākuma norises kārtību un nosūtīt mums ON-LINE pieteikuma anketu!

1. Pasākuma programma un skaidrojumi

2. PIETEIKUMA ANKETA

 

Dalības maksa: 165,00 EUR, no tās reģistrācijas maksa (neatgriežamā summa) 50,00 EUR ir jāiemaksā, lai tiktu reģistrēts jūsu pieteikums.

Rēģistrējoties jūs varat pārskaitīt arī visu dalības maksu uzreiz, varat arī pārskaitīt atlikušo atlikušo summu 115 EUR līdz 1. augustam. Kā arī jums ir iespēja samaksāt atlikušo summu 115 EUR nometnē uz vietas. (Bankas maksājumu kartes norises vietā neapkalpojam.)

Dalības maksa sedz tikai jūsu uzturēšanās izdevumus un ēdināšanu, kā arī skolotāja ceļa izdevumus. Pasniedzējs, organizatori un tulki savu darbu veic brīvprātīgi un bez atalgojuma.

Ja vēlaties varat ziedot biedrībai lielāku summu nekā retrīta dalības maksa. Uzkrātie līdzekļi tiek izlietoti tam, lai uzaicinātu meditācijas skolotājus no tālākām zemēm, kur ceļa izdevumi ir lielāki, kā arī, lai atbalstītu tos dalībniekus, kuri nevar samaksāt pilnu retrīta dalības maksu.

 

LTBB biedrības rekvizīti

Latvijas Teravādas Budisma biedrība

Reģistrācijas numurs: 40008091614

Juridiskā adrese: Rīga, Sniedzes iela 13, LV-1015

SWEDBANK

SWIFT: HABALV22

IBAN: LV78HABA0551010398468

 

maksājuma uzdevumā jānorāda: Jūsu (retrīta dalībnieka) vārds, uzvārds, personas kods;

maksājuma mērķis: „ZIEDOJUMS” vai „RETRĪTS ĶOŅOS”

 

Sīkāka informācija/ organizatori:

Sandis K. Dūšelis: 26555761

 

PIETEIKTIES

Atsauksmes

Par šo pasākumu vēl nav saņemtas atsauksmes

Lai piedalītos domu apmaiņā, jums nepieciešams reģistrēties
Lietotājs:       Parole: