2018_4

Meditācijas retrīts ar Sayalay Susila

Retrīta laiks: 2018. gada 28. aprīlis -4.maijs
Norises vieta: Ievlejas, Naukšēnu novads

Ar patiesu prieku aicinām piedalīties meditācijas retrītā. Vai esat meditācijā iesācējs vai pieredzējis, retrīts ļaus atkāpties no ikdienas steigas un gūt tiešu, personisku pieredzi meditācijā un apzinātībā. Retrītā iekļautas meditācijas tehnikas gan sēžot, gan ejot un tradicionālie ķermeņa apzināšanās vingrinājumi. Visa retrīta laikā tiks ievērots klusums, bet ar atsevišķām diskusijām un jautājumiem skolotājam. Dienas laikā līdzsvarā būs kopējās prakses un sev veltāmais laiks, brokastis, pusdienas un vakara tēja.

Iespējams, tas liksies izaicinoši, taču retrīts var kļūt par dzīves pagrieziena punktu, kas bagātinās Jūsu dzīvi.

Lai piedalītos retrītā un gūtu no tā labumu nav jābūt budistam, nav nepieciešamas arī plašas zināšanas par Budas mācību. Pietiek ar to, ka jums ir interese par meditāciju un apzinātību. Tas ir piemērots gan pieredzējušiem meditētājiem, gan iesācējiem.
Retrīta gaitā jūs saņemsiet skaidrus ieteikumus par praksi.

SkolotājaSayalay Susila  

Retrītu vada mūķene godājamā Sayalay Susila. Skolotāja ir ordinējusies kā budistu mūķene Mjanmā 1991.gadā, mācījusies pie ievērojamā meditācijas skolotāja U Pandita Sayadaw un 14 gadus apguvusi Budas mācību Pa Auk Sayadaw vadībā. Viņa ir apguvusi arī citu budisma skolu meditācijas metodes. Sayalay Susila retrītu dalībniekiem atklāj budisma mācību un praksi niansētā un dziļā veidā un ir arī vairāku grāmatu autore.

Ja esat izlēmuši piedalīties, lūdzu rūpīgi izlasiet retrīta noteikumus un tad aizpildiet zemāk esošo tiešsaites pieteikuma anketu

  1. Retrīta noteikumi

  2. Retrīta dienas kārtība

Dalības maksa - ziedojums

Dalības maksa - ziedojums: 150 Eur, no tās reģistrācijas maksa (neatgriežamā summa) 20 Eur ir jāiemaksā, lai tiktu reģistrēts jūsu pieteikums. Atlikušos 130 Eur ir jāpārskaita līdz 20. aprīlim. Reģistrējoties jūs varat pārskaitīt arī visu dalības maksu uzreiz.

Svarīgi! Dalības maksa sedz tikai retrīta organizatoriskās izmaksas (telpu noma, ēdināšana, ceļa izdevumi, medicīna utt.) Pasniedzēja un organizatori nesaņem nekāda veida atlīdzību par šo darbu. Ja jūs vēlaties, tad varat ziedot LTBB vai skolotājas klosterim. LTBB jūs varat ziedot nometnē uz vietas vai izmantojot mūsu rekvizītus. Ja vēlaties ziedot skolotājas klosterim, tad rakstiet mums un mēs jums nosūtīsim papildus informāciju.

 

LTBB biedrības rekvizīti:

Latvijas Teravādas Budisma biedrība

Reģistrācijas numurs: 40008091614

Juridiskā adrese: Rīga, Sniedzes iela 13, LV-1015

SWEDBANK

SWIFT: HABALV22

IBAN: LV78HABA0551010398468

Pieteikšanās anketa

Ja jums ir jautājumi par retrītu, lūdzu, sazinieties ar Sandi sandis@miervidi.lv vai Kristīni e-pasts: kristine.dudina@inbox.lv

Atsauksmes

Par šo pasākumu vēl nav saņemtas atsauksmes

Lai piedalītos domu apmaiņā, jums nepieciešams reģistrēties
Lietotājs:       Parole: