2011-06

Norises periods:

Nedēļas nogale, ceturtdiena, 16. jūnijs - svētdiena, 19.jūnijs.

Esat arī aicināti piedalīties nometnē visas 6 dienas līdz trešdienai, 22.jūnijam.
Ķoņu pamatskolā (vēst. Dīķeri)

Retrīts/ Meditācijas seminārs

Aicinām piedalīties meditācijas retrītā. Vai nu esat meditācijā iesācējs vai pieredzējis, retrīts padziļinās jūsu praksi un izpratni par meditāciju un apzinātību un palīdzēs dzīvot laimīgāk un piepildītāk.

Budisma mācība par meditāciju un garīgu praksi piedāvā pārbaudītu ceļu uz brīvību no ciešanām. Varbūt neticat, ka tas ir iespējams. Labākais veids to uzzināt ir izmēģinot. Meditācijas retrīta laikā jums nebūs jāpieņem Budisms vai jākļūst par budistu. Jums nav jātic idejām, vienkārši jums jābūt pārliecībai, ka dzīve var uzlaboties. Nav nozīmes, vai piederat kādai reliģijai, vai nē, meditācijas principi strādās neatkarīgi no tā.

Retrītā būs iekļautas meditācijas tehnikas gan sēžot, gan staigājot un tradicionālie ķermeņa apzināšanās vingrinājumi. Pamatā tiks ievērots klusums, bet ar atsevišķām diskusijām un interaktīvām sesijām.
Dienas rutīnā līdzsvarā būs kopējās prakses un laiks tikai sev, brokastis un viena galvenā ēdienreize. Tas balstās uz budistu apzinātības un draudzības principiem.

Iespējams, jums tas liksies izaicinoši, bet retrīts var kļūt par dzīves pagrieziena punktu, kas jūsu dzīvi tikai bagātinās.

Retrītu vadīs Ajahn Ariyasilo pieredzējis mūks un meditacijas skolotājs no Amaravati klostera (UK)

Ajahn Ariyasilo ir dzimis Anglijā un uz Austrāliju pārcēlies 1974. Viņš sāka interesēties par budismu 1975. gadā un kopš 1980. gada vairākus gadus dzīvoja Vat Buda Damma (Wat Buddha Dhamma) klosterī. Vēlāk Ajahn Ariyasilo devās uz Pertu, lai iesaistītos Bodhijanas (Bodhinyana) klostera celtniecībā  un 1986. gadā saņēma tur augstāko ordināciju, tā kļūstot par pirmo Bodhinjanas klosterī ordinēto  mūku. Ajahn Ariyasilo trīsarpus gadus dzīvoja Jaunzēlandē un tad pārcelās uz Amaravati klosteri (UK), ko tajā laikā vadīja Ajahn Sumedho.

Ja esat izlēmuši piedalīties, tad lūdzam iepazīties ar pielikumiem un nosūtīt mums ON-Line pieteikumu.

1. Papildus informācija

2. Pasākuma programma un skaidrojumi

3. Astoņi uzvedības noteikumi

Īpašas norādes, lai piedalītos retrītā

Dalības maksa

Nedēļas nogale - 35 lati

6 dienas kopā - 59 lati

Rakstiet mums, vai zvaniet retrīta koordinatorei: Vitai Preimanei 29272421

Atsauksmes

Par šo pasākumu vēl nav saņemtas atsauksmes

Lai piedalītos domu apmaiņā, jums nepieciešams reģistrēties
Lietotājs:       Parole: